Учасник бойових дій загинув, коли повертався у Вінницю

PDF Друк
Субота, 13 лютого 2016, 15:51

40-річний вінничанин помер на вокзалі у Києві

Сергій Васильєв був старшим сержантом у зоні антитерористичної операції на Сході Україні. Повертаючись додому, вінничанин помер на одному із київських вокзалів.

У мережі «Фейсбук» один із волонтерів повідомив, що вчора, біля 3-ї години ночі, вінничанин помер на залізничному вокзалі в Києві. Причому причина його смерті допоки не встановлена.

За словами волонтера Валерія Дякова, Сергій перебував на Сході від листопада 2015 року. Наразі волонтер просить відгукнутися свідків гибелі вінничанина.

Пізніше стало відомо, що можлива причина смерті бійця є навмисне його отруєння. Хто і чим отруїв Сергія – знаходитиме слідчо-оперативна група, а допоки ситуація є досить напруженою та сумною.

Сергій Васильєв їхав додому в зв’язку із черговою відпусткою. У вінничанина є двоє дітей, котрі зараз залишились сиротами. Друзі бійця АТО підключилися до пошуку винних. У соціальних мережах вони закликають до встановлення особи  зловмисника, який спричинив це та допомозі розібратись із тим, чим допомогти зараз дітям, які залишилися без батька-героя.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити