Декомунізація по-вінницьки

PDF Друк
Середа, 10 лютого 2016, 11:37

На Вінниччині село Комсомолське виступило за повернення своєї історичної назви – Махнівка, а село Ленінська Свобода прагне знову стати Кам'янецькими Хуторами

На Вінничині жителі села Комсомольське Козятинського району та Ленінськької Свободи Муровано-Куриловецького району вирішили перейменувати свої населені пункти для повернення їм історичних назв.

Таке рішення сільських громад було заслухане і затверджене депутатами сільських рад обох сіл. В результаті чого, вирішено, що Комсомольське візьме собі історичну назву – Махнівка, а Ленінська Слобода знову стане Кам'янецькими Хуторами.

Наразі, остаточне рішення лишається за обласною радою та народними депутатами. Президія обласної ради  планує розглянути це питання на  черговій сесії, яка відбудеться 11 лютого. Якщо обласна рада підтримає рішення сільських громад, то це питання буде передано на розгляд і голосування в Верховну Раду України.

Варто нагадати, що нещодавно 230 народних депутатів  Верховної Ради України підтримали рішення перейменувати село Радянське Ямпільського району Вінниччини на село Нечуївка.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити