Купа легенд – а міст один

PDF Друк
Середа, 03 лютого 2016, 09:57

На Вінничині існує безліч історій про те, хто і як будував міст над Південним Бугом.

Проблема цього моста вже не одне десятиліття бентежить всіх мешканців Стрижавки, та попри це, вони таки мають що пригадати.

«Ще малим себе пам’ятаю: взимку найсміливіші люди перебиралися через річку льодом, багато хто з них потрапляв під воду, але інших це ніколи не зупиняло. Влітку ж, під час дощів, був збудований якийсь дерев’яний міст, але вода ж піднімалася, а мостом пройти було нереально.  Але це все ускладнювалось навесні: рівень річки ріс, і міст постійно зривало: його зривало, а чоловіки будували, його знову зірвало – знову ремонтують» - говорить місцевий чоловік.

За словами чоловіка, все змінилося коли нарешті було збудовано залізний міст. Хоча і з тим було чимало проблем. Колись, навіть відомі комікси з них насміхалися, мовляв у Вінниці є такий міст, на якому не видно ні початку ні кінця.

Після залізної конструкції, збудували таки справжній міст, який і досі височіє над річкою: «Тепер проблем немає. Та всі цікаво, хто ж збудував цей міст. Подейкують, що він збудований за кошти якоїсь американської емігрантки, яка родом звідси. Але хто насправді це зробив ніхто не знає – легенд багато, а яка правда?» - розповів місцевий.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити