Школи поступово повертаються до звичного режиму

PDF Друк
Понеділок, 01 лютого 2016, 14:00

Більшість шкіл на Вінничині повертаються до звичного режиму роботи.

грип

Сьогодні, 1 лютого, більшість шкіл на Вінниччині повернулися у звичний режим роботи. Лише 34 школи досі на карантині.

«Загалом більшість шкіл вже розпочали другий навчальний семестр, але у Немирівському районі 32 школи продовжили карантин, через високу захворюваність серед учнів. Ще дві школи у Томaшпiльському й Орaтiвському  районах відновлять свою роботу 4 або ж 5 лютого» - говорить директор Депaртaменту освіти i нaуки ОДA Iгор Iвaсюк.

Як зазначає директор Депaртaменту охорони здоров’я ОДA Людмила Грaбович, кількість захворювань значно знизилась, що є чудовим показником, для відкриття шкіл: «Якщо порівнювати минулий тиждень з теперішнім то, епідемпоріг перевищено лише на 9%, в той час, коли ще на тій неділі показники у всій Вінницькій області перевищували 22%.  Наразі мало хто потребує госпіталізації – люди почали серйозно відноситись до хвороби – тому і звертаються при перших ознаках. А це в свою чергу призвело до того, що кількість діагнозів «Пневмонія»  чують все менше і менше вінничан».

Нагадаємо, що по всій Україні, досі оголошено карантин у всіх навчальних закладах. Починають свою роботу лише ті, відсоток хворих в яких нижче від 5% (серед учнів).


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити