І потерпілий і поліціянт

PDF Друк
П'ятниця, 29 січня 2016, 13:31

Юнак, який у Вінниці був проїздом в одну ніч був і потерпілим, і відчув себе в ролі поліціянта. Що ж трапилося тієї ночі?

поліція

Коли все місто спало, о четвертій ранку, 18-річний хлопець  прямував до вокзалу, але на його шляху йому зустрілися два чоловіки, які вимагали від нього грошей. Та хлопець їх не мав, проте у руках він тримав сумку з ноутбуком, в якій також були й телефон та ще деякі цінні речі.

«Вони попросили грошей, а з кишень вийняли ножі. тоді схопили мене за сумку, я намагався від них втекти, але у сумки зірвалась ручка, і вона залишилася у злочинців в руках» - розповідає Сергій.

Після чого вони хотіли втекти від юнака, але той, не злякався і побіг за ними. Наздоганяючи хлопців Сергій зателефонував до місцевого відділку поліції, і невдовзі ті приїхали на допомогу. Та хлопець не залишив справу, і вже разом із поліціянтами переслідував злочинців. Коли ж один із патрульних віддав йому рацію і велів викликати підмогу, хлопець вкотре не розгубився і вже за кілька хвилин злочинці були затримані.

За словами підозрюваних вони просто прогулювались вулицею, як тут до них підбігли поліціянти й закували наручниками.

«Враховуючи те, що хлопець в місті вперше, він зумів передати іншій патрульній службі точні координати нашого місця перебування, які й допомогли затримати другого втікача, поки я затримував першого» - говорить один із поліціянтів.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити