Нові патрульні поліцейські Вінниці почали курс навчання

PDF Друк
Неділя, 24 січня 2016, 15:12

Новий поліцейський знайде спільну мову із кожним

Серед глобальних реформ, в контексті сучасного політичного простору України, найбільш очевидно прогресивною виступає нова поліція. Незважаючи на те, що запроваджена була відносно недавно, вже встигла довести свою актуальність і ефективність. До поліцейських, люди відгукуються або позитивно або нейтрально. Та все ж, із перспективністю їх не сперечається жоден. Поступово відходить у минуле сприйняття поліцейського, як особи негативної. Це не може не тішити, бо кому можна довіряти в країні, де немає довіри до правоохоронних органів.

Поліція, в свою чергу, не зупиняється, а шукає нові шляхи для підвищення якості. Прикладом цього є намір вінницьких поліцейських, оволодіти крім іноземної ще й мовою жестів. Зайнялась цим громадська організація «Паросток». Ціллю її є налагодження відносин між поліцейськими та населенням, незалежно від його специфіки.

Важливо, що ця ідея не залишилась лише словами. Днями встигло відбутись перше із занять для нових патрульних. Це тільки початок двох місячного експрес курсу.

Залишається лише захоплюватись ініціативністю, як громадських організацій так і самих поліцейських. Оскільки, увага до найбільш вразливих груп населення і навчання поводженню із ними, є найкращим показником гуманізму та моральності.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити