Вінничани масово несуть ялинки до зоопарку

PDF Друк
Понеділок, 18 січня 2016, 12:21

Ялинка — комусь свято, комусь обід

Свята у вашому домі закінчуються разом із усвідомленням, що ялинка стала зайвою. Поки звалища інших областей починають нагадувати хвойні ліси, Вінницька пропонує альтернативу. Замість того, щоб засмічувати ялинкою райони чи власні ж балкони, можна віднести її в зоопарк. Тварини там із нетерпінням цього чекають. Бо, гілки ялинки, це їжа для багатьох парно копитних, особливо буйволів, зубрів і на цьому список мешканців зоопарку, бажаючих поживитись вашою ялинкою не закінчується.

Безперечно, це хороша новина. Негативним фактором є те, що деякі люди навіть маючи нагоду так раціонально застосувати ялинку, лінуються. Деякі ж всього-на-всього не знають, а тому, кожен хто прагне наблизити своє місто до кращих показників культури, має залучати своїх знайомих.

Європейська культура споживання відрізняється безвідходністю, яка справді сприяє раціональному використанню ресурсів. Вінниця рухається вперед, але жоден рух неможливий без учасників. Тому, для кожного вінничанина, важливо долучились до акції. Хай це і лише один крок до прогресу, але із таких кроків і складається рух до покращень(в хорошому розумінні цього слова). Бо культура, відчайдушно потребує підтримки кожного. Чому б Вінниці стати зразком не лише прогресу, а й ініціативних громадян.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити