Одомашнення диких звірів на Вінничині

PDF Друк
Неділя, 17 січня 2016, 22:31

Протягом зими молоді лісники-вінничани підгодовують диких тварин, птахів. Відбувається це регулярно. Підготовка глобальна, заготовлено не менше 120 тисяч одиниць гіллячкового корму, 300 тонн сіна, на половину менше буряків і концкормів. Також, діє більше тисячі годівниць, більше двох тисяч солонців. Участь у цьому беруть як працівники державного лісового господарства, так і юні помічники, якими стали учні із лісництв області.

Волонтери і благодійники задоволені своєю діяльністю та мотивують людей слідувати їх прикладу — бути небайдужими до тварин чи птахів, що зимують тут.

Лісники не гають часу, як тільки настає мороз, вони наповнюють годівниці, солонці, тобто, дбають про лісову живність, як можуть. Вінничанам залишається лише брати приклад із благодійників. Однак, з'являється питання —  а якщо зробить така акція диких тварин домашніми? Суть тварини у добуванні собі харчу власними силами, або ставати їжею для інших тварин. Втручаючись у цю харчову ланку людина ризикує зробити хижаків непридатними до полювання і самостійного пошуку їжі, що перетворить ліс у заповідник. Чи погано це? Складно сказати, тож якщо володієте зайвими харчами то можна й віддати їх жителям лісу.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити