У Вінниці гучно щедрували-фестивалили

PDF Друк
Четвер, 14 січня 2016, 22:11

Защедруємо Вінницю

Так можна коротко охарактеризувати гасло колективів на вінницькому народно мистецькому фестивалі “На Поділлі, на Різдво”. Тринадцятого січня у щедруванні було помічені 6 груп виконавців, які прибули із теренів не тільки міста, а й Вінницької області. Додатково відбувався ярмарок робіт на якому вінничани могли вдосталь закупитись приємними і цікавими дрібничками, зробленими майстрами із різних регіонів.

Ганна Ковальчук стверджує, що не було колективу який би не отримав сертифікат про участь, подарунок та щиру подяку від організатора та від глядачів. Це тішить любителів фольклору у Вінниці.

Організатором виступив департамент культури області, що може пояснити розмах святкування. Бо, протягом двох днів, сцена буде домом для дванадцяти колективів, кожен буде мати щось своє. Для зручності, половина загального складу буде виступати одного дня, а інша половина наступного. Кожна група артистів відзначається чимось власним, особливими, але усі вони об’єднані щирим й урочистим настроєм, який мають намір передати кожному хто прийде щоб стати частиною фестивалю. Тож, вінничанам, достатньо лише знайти час, щоб відвідати фестиваль і зарядитись настроєм на цілий рік, а також, можливо й купити щось з асортименту народних майстрів, яких зібралось предостатньо.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити