Хто не радіє снігу у Вінниці?

PDF Друк
Четвер, 14 січня 2016, 13:52

Безперечно в числі таких - відповідальні за очищення від нього громадських територій. Оскільки снігопади для зобов'язаних це не лише надлітаючий сніг, а ризик не впоратись із своїми оббов’язками і відповідно заплатити штраф у розмірі 800 — і 1700 гривень. Ця сумма стягується, незалежно від махінацій чи переговорів.

Згідно із Правилами благоустрою у Вінницькій області, одним із обов’язків підприємців чи загалом власників комерційної нерухомості(підприємств) є розчищення цих територій від снігу. Контролювати це покликані працівники муніципальних служб. В їхні повноваження входить винесення припису з вимогою щодо прибирання снігу, а якщо він не виконується то змушені скласти адмінінстративний протокол. Найбільше уваги муніципальники приділяють завгоспам установ і приватним підприємцям.

Враховуючи непередбачуваність цьогорічної погоди своєчасно прибирати сніг є заняттям складним, однак, Василь Гайовик стверджує, що робота комунальних служб по розчищенні від снігу територій має починатись не тоді снігопад завершився, а тоді коли він лише починається і продовжується.

За умови, що розчищений сніг нікуди транспортувати, комунальникам радять звертатись до сміттєприбиральників за номером 15-60.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити