Вінничани можуть отримувати адміністративні послуги он-лайн

PDF Друк
Вівторок, 17 листопада 2015, 13:34

З 16 листопада у Вінниці можна отримати он-лайн ще 11 адміністративних послуг. Тож тепер через «Персональний кабінет», що на офіційному сайті міської ради, загалом вінничанам надають 14 послуг. До кінця року планується розширити цей перелік до 24.

У нашому місті постійно проводиться робота по підвищенню якості надання послуг жителям міста, в тому числі он-лайн. Наприклад, впроваджено сервіс спілкування в реальному часі з працівниками відділу оперативного реагування «Цілодобова варта» та сервіс «Персональний кабінет» http://my.vmr.gov.ua, який значно спрощує доступ вінничан до адміністративних послуг. Донедавна через сайт міської ради можна було отримати три адміністративні послуги (архівні довідки, довідка про невідвідування дитячого дошкільного закладу, витяг з плану зонування). Тепер їхній перелік збільшився на 11 позицій. До кінця поточного року кількість он-лайн послуг буде складати 24, над впровадженням ще 9 наразі триває робота.

«Отримати он-лайн послугу досить просто. Обравши необхідну послугу в каталозі, людина отримує повну інформацію про порядок її отримання. Ознайомившись з цією інформацією потрібно перейти за посиланням «замовити послугу», користувач заповнює реєстраційну форму та додає сканкопії необхідних документів. Їх адміністратор через персональний кабінет реєструє в системі «Прозорий офіс». Відповідний контроль здійснюється через систему електронного документообігу. Отримання готового результату, відбувається у будь якому Прозорому офісі, за бажанням клієнта», – розповіла директор департаменту адміністративних послуг Ірина Копчук.

Тож, на сьогоднішній день через офіційний сайт Вінницької міської ради можна отримати он-лайн 14 послуг. Серед нових – направлення в дошкільні навчальні заклади (групи) компенсуючого типу, надання обмежень на використання садибної земельної ділянки, довідка про присвоєння назви проїзду в садовому товаристві та інші.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити