На Вінниччині за підробку довідки судитимуть сільського голову\

PDF Друк
П'ятниця, 13 листопада 2015, 14:18

Прокуратурою одного з районів Вінницької області до суду скеровано кримінальне провадження про корупційне правопорушення стосовно одного із сільських голів району.

Прокуратурою одного з районів Вінницької області до районного суду скеровано обвинувальний акт стосовно одного із сільських  голів району за вчинення корупційного правопорушення за ч. 1 ст. 366 КК України (службове підроблення) та ч. 2 ст. 364 КК України (зловживання службовим становищем, яке спричинило тяжкі наслідки).

Досудовим розслідуванням встановлено, що сільським головою, всупереч вимогам Цивільного кодексу України не подано в інтересах територіальної громади заяву до суду про визнання права  власності на майно (житловий будинок та земельні ділянку сільськогосподарського призначення) після смерті особи, у якої відсутні спадкоємці.

Натомість посадовою особою місцевого самоврядування, в інтересах близького родича, видано підроблену довідку про те, що вказаний родич є спадкоємцем після смерті цієї особи, яка насправді не перебувала у родинних зв'язках із ними.

Підроблена довідка стала підставою для виникнення права власності  на земельну ділянку площею 2,3 га та житловий будинок  загальною вартістю понад 133 тис.  гривень.

У ході досудового розслідування на вказане майно накладено арешт.

 


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити