За вінницьких споживачів піклуватиметься нова держслужба

PDF Друк
Вівторок, 03 листопада 2015, 18:08

Згідно із прийнятим законом щодо створення Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, який був виданий наприкінці минулого місяця, у Вінниці буде створено цей територіальний орган.

Дана ініціатива була подана Прем’єр-міністром України, Арсенієм Яценюком, згідно якої в кожній області України буде створено цю службу.

Відбуватиметься це завдяки злиттю інших чотирьох, уже існуючих служб: головного управління ветеринарної медицини, Держспоживінспекції, фітосанітарна інспекці та головного управління Держсанепідемслужби у Вінницькій області. Відповідно всі вони будуть реорганізовані в одну службу - Державну службу з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів або ж Управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області.

Окрім вище названих служб теж будуть ліквідовані понад три десятка управлінь ветеринарної медицини у районах областей.

Виконання нових вимог повинно виконуватись в короткий термін,так результати виконаних за місць робіт повинні надходити до керівництва у вигляді звіту.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Коментарі 

 
0 #1 Василь 03.11.2015 18:45
А хто ж піклуватиметься ціновою політикою?!. Бо поки що кредо наших бізнесменів-спекулянтів : КУПИ ПОДЕШЕВШЕ - ПРОДАЙ ПОДОРОЖЧЕ! Тому і купляють капусту в полі по 6 гривень а продають по 12, свиню по 30 гривень а продають мясо по 90 і т.д.
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити