У Вінниці відзначили День визволення України від фашистських загарбників

PDF Друк
Середа, 28 жовтня 2015, 22:58

У Вінниці відбулося урочисте вшанування героїв, які полягли у Другій світовій війні захищаючи свою землю, правду та віру.

Саме 71 рік назад, 28 жовтня 1944 року відбулося остаточне визволення територій, які сьогодні є межами України. А відбулося це на території Закарпатської області, витісненням угорських та німецьких військ.

Другу світову війну вважають найбільш масштабною війною сучасності в розрізі кількості понесених людських жертв і не тільки.

За підрахунками світових організацій за час війни загинуло понад 60 мільйонів людей, як цивільних так і військових. При чому ще 90 мільйонів залишилися інвалідами. Найбільше втрат було понесено країнами, які тоді були об’єднані одним союзом – СРСР – 27 мільйонів людей, хоча дослідники з цих же країн вважають, що число значно більше. Так за підрахунками вітчизняних істориків число українців,які загинули за час у Другої світової війни становить – 14 мільйонів осіб, хоча дуже багато вчених теж не погоджуються із цим висновком.

З того часу пройшло більше 7-ми десятиліть, багато герої Другої світової війни вже немає в живих, але світла пам’ять за їхній подвиг житиме ще багато століть.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити