БПП - Солідарність – стала абсолютним переможцем виборів у Вінниці

PDF Друк
Середа, 28 жовтня 2015, 22:53

Блок Петра Порошенка – Солідарність – набрав абсолютну більшість на місцевих виборах у Вінницькій області.

З дня голосування пройшло вже більше 3-х діб, за цей час представники виборчих комісій мали можливість підрахувати кількість відданих громадянами голосів за ті чи інші політичні сили. Так за результатами виборів-2015 у Вінниці, найбільшу кількість голосів набрав саме БПП – Солідарність. При чому до Вінницької обласної ради, ця політична партія набрала близько 30-и %.

Загалом у Вінницькій області голосування здійснювалось на 87 виборчих округах. На 67-ми із них здобула перемогу політична сила БПП Порошенка, а це 80% від загальної кількості. Такий результат ще не був жодного разу зафіксованим у Вінниці. Попередники, яким вдалося набрати найбільшу кількість голосів на Вінниччині були: партія Юлії Тимошенко (2006 р.) – 29,6% та політична сила «Наша Україна» - 15%.

Це показує, що жителі Вінниччини найбільше довіряють саме цій політичній силі, доказом чого стали результати голосувань.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Коментарі 

 
0 #1 Ольга 29.10.2015 20:11
Явная брехня о том, что Блок порошенко набрал по Виннице большинство голосов. У нас на избирательном участке на пятничанах. блок Порошенко в местные советы набрал 83 голоса. Больше всех набрал голосов партия Гройсмана. Партия Порошенко никак по местным выборам не лидирует. По областным выборам -да Порошенко набрал больше всех голосов, на нашем участке.. Даю замечание человеку, который писал такую информацию.Внимательно считайте голоса.
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити