Що потрібно знати вінничанам, які є споживачами газу?

PDF Друк
Вівторок, 27 жовтня 2015, 17:25

З жовтня місяця у Вінницькій області розпочався опалювальний сезон, який автоматично збільшив споживання природнього газу жителями області.

На початку опалювального сезону ПАТ «Вінницягаз» нагадувала всім споживачам газу, які мають борги перед підприємство, сплатити їх, адже в майбутніх періодах, ці ж борги тільки зростатимуть.

Ще однією порадою, якою радить скористатись ПАТ «Вінницягаз» є те, що споживачам не варто платити наперед за ті кубометри газу, які вони ще не використали, адже це теж призводить до появи ряду негативних явищ.

Найкраще знімати показники в кінці місяця, 30 (31) числа і 1-го – платити за спожитий газ. Тобто варто сплачувати за реально спожиті послуги. Адже в нашій державі ціни на газ змінюються, тому наперед заплачена сума за в майбутньому спожитий газ може не відповідати тій, яка в близькому майбутньому може бути встановлена.

Ще до кінця березня 2016 року діятиме пільга для тих користувачів газу, які не спожили 200 куб. м за місяць. Така категорія платників платить 50% від загального тарифу в 7,18 грн.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити