Якими були вибори у Вінниці?

PDF Друк
Понеділок, 26 жовтня 2015, 15:21

Після довгої підготовки, в Україні відбулися вибори – 2015, пройшли вони і у Вінниці.

За час виборчого процесу, правоохоронцями було підраховано понад 45 заяв про можливі правопорушення під час проходження виборів.

Найчастіше заяви стосувались виявлення в день голосування матеріалів передвиборчих агітацій, розповсюдження негативної інформації про кандидатів, не допущення спостерігачів на дільниці,також були зафіксовані спроби винесення бюлетенів за межі дільниці.

В цілому найкумедніші випадки були пов’язані саме із винесення бюлетенів. Так на одній із виборчих дільниць Вінницької області, нетверезий виборець розірвав наданий йому бюлетень та намагався вийти з ним за межі дільничої території. Аналогічний випадок відбувся у Вінниці, тільки з відмінністю, що виборець був тверезим та мав на меті у такий спосіб продемонструвати власний протест виборам, що відбуваються.

Протягом передвиборчої кампанії до правоохоронних органів надійшло 129 повідомлень щодо порушення законодавства в рамках проведення передвиборчої кампанії. З них мали підставу для існування 78, набули характеру кримінального провадження – 4 заяви


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити