Податкові зміни, про які повинен знати кожен вінничанин

PDF Друк
Вівторок, 20 жовтня 2015, 08:41

Податкові зміни, про які повинен знати кожен вінничанинЦього року, як і попереднього, вносилися зміни до Податкового Кодексу України, так як платником податків є український народ, Головне управління ДФС у Вінницькій області закликає знати про ці зміни та діяти уже відповідно до законодавства, адже як відомо незнання закону не звільняє від відповідальності.

Так, всі суб’єкти господарської діяльності, які власне провадять таку діяльність в Вінницькій області в сфері роздрібної торгівлі підакцизними товарами (алкогольні напої, паливно-мастильні матеріали та ін.) повинні сплачувати суму підакцизного податку, згідно із Податковим кодексом України, на сьогоднішній день розмір акцизного податку становить 5%.

Якщо ж, наприклад, платник єдиного податку отримує доходи від своєї діяльності в іноземній валюті, то його доходи теж обкладаються податками від переведено суми валюти (доходу) в гривневу відповідно до встановленого НБУ курсу на день сплати податку.

Не є ж платниками єдиного податку ті громадяни, які є платниками земельного податку.

Як відомо, фінансова та юридична обізнаність є часто частиною успіху, адже вміючи керувати такою грамотністю можна уникнути багатьох неприємних  ситуацій.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити