Зменшення комунальних платежів для вінничан

PDF Друк
Субота, 26 вересня 2015, 13:22

З такою заявою звернулися представники Вінницької міської ради до Верховної Ради України та до Арсенія Яценюка і В. Гройсмана особисто.

На одній з останній сесій міськради міста Вінниці, було піднято питання про зависокі для населення комунальні платежі та сформоване звернення до уряду України про зменшення цих тарифів, зважаючи на низьку платоспроможність населення.

Приводом до такого звернення стала велика кількість звернень жителів міста до міської ради через їхню не спроможність платити за комунальні платежі. Останнє напряму пов’язане із ростом цін на всі товари та послуги в порівнянні з їх майже непомітним ростом доходів населення або ж взагалі з відсутністю такого росту. Через неспроможність платити самостійно в повній мірі жителі почали звертатись за отриманням субсидій, які теж не можна надати всім. Наслідком такого невдоволення стає ріст соціальної напруги в місті, які в гіршому випадку можуть вилитись в масові сутички.

Відповідно до врахованих можливих негативних шляхів перебігу подій, всі депутати Вінницької міськради, які були присутні на засідання проголосували а дане звернення до уряду.

Подібна ситуація існує в кожному місті України.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити