Вінницю розфарбують. Мурал-арт на будівлях

PDF Друк
Субота, 20 червня 2015, 13:27

Вінницю розфарбують у новому стилі. Місто розмалюють досвідчені художники і аматори. Ініціатори зазначили, що акція проходитиме в честь  Дня міста

З 19 червня у Вінниці стартує конкурс на найкращий проект мурал-арту. Місто розмалюють досвідчені художники і аматори. Ініціатори зазначили, що акція проходитиме в честь  Дня міста. Учасниками можуть стати як вінницькі митці, такі художники з інших міст тощо. На період 2015 року розмалюють 5 будинків, дві на вулиці Козицького,  1 фасад спортивного комплексу «Авангард» та ще дві на Соборній.  Мурал-арт являє собою неординарні креативні малюнки, які потребують великого розуміння як в техніці малювання  так і психологічного сприйняття.

Директор департаменту культури Вінницької міської ради Ганни Ковальчук повідомила, що конкурс матиме три етапи. Перший - реєстрація учасників, (з 19 червня по 10 липня), другий  – це відбір робіт, що проводитиметься у формі голосування як на різних сайтах так і в соціальних мережах.  Вже 20 липня, оголосять результати та повідомлять про дати реалізації проекту .

Олександр Нікітюк керівник ГО «Лабораторія актуальної творчості»  розповів, що учасники мають подати не лише ескіз майбутньої роботи, але й своє резюме. Думка мешканців міста також буде враховуватись, адже вони спостерігатимуть за цим дійством. Олександр додав, що після виконання робіт оберуть переможця, який отримає приз у розмірі 20 тисяч гривень.

Ініціатори повідомляють, що проживання, фарби та харчування фіналістам буде забезпечено.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити