Рейс Вінниця-Греція

PDF Друк
П'ятниця, 12 січня 2018, 15:10

Багато хто з людей їздить та літає на моря, проте завжди хочеться добиратись туди без пересадок. Тому хорошою новиною буде те, що зовсім скоро з'явиться така можливість для деяких напрямків.

Аеропорт Вінниця веде перемовини з авіакомпаніями щодо авіарейсів на Даламан (Туреччина), в Грецію та Чорногорію. Про це розповідає директор КП «Аеропорт Вінниця» Ярослав Мазурець. Він радий, що виявилась така можливість та шанс потрапити до кількості міст, які мають прямі рейси до популярних країн.

«Поки ведемо перемовини щодо зазначених авіарейсів. Коли їх запровадять, точно сказати не можу. Разом з тим вже є домовленість про чартерні рейси до Анталії», - сказав Я. Мазурець. Чи відновить «МАУ» регулярний рейс сполученням Вінниця – Варшава, директор аеропорту поки що не говорить, за його словами, зараз ведуться перемовини з авіакомпанією. Тому скоро можливо будуть радісні новини, які точно сподобаються любителям відпочинку. Адже всі, хто літають, не дуже люблять їздити спочатку до Києва, адже це забирає зайвий час та гроші, тому важливо, щоб літаки були з власного міста, це дуже зручно та комфортно. Тому варто сказати, що це хороша новина для всіх, якщо відкриють такі рейси.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити