Виділили гроші на площу

PDF Друк
Четвер, 23 листопада 2017, 19:42

В кожному місті є місця, куди потрібно вкласти кошти та покращити, тож у Вінниці тепер виділили кошти на одне з таких. Департамент комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради 10 серпня за результатами тендеру замовив ПП «Актив-Строй» капітальний ремонт зони благоустрою за 6,76 млн грн. Цьогоріч по вул. Соборній, 51а влаштують новий сквер «Ліверпуль», а саме благоустрій, мережі електроосвітлення, зв’язку і водопостачання. Це буде хороше місце, яке приваблюватиме місцевих та туристів, тому це потрібна витрата, яка принесе користь та приємні враження людям.

Також там встановлять декоративну інсталяцію з фігурами учасників гурту «The Beatles» сера Пола МакКартні, Джона Леннона, Рінго Стара і Джорджа Гаррісона, «жовтою субмариною» та хвилями вартістю 1,70 млн грн. Вона буде приваблювати туристів та милувати око кожному присутньому, тож скоро можна буде вже насолодитись цим, адже будівництво та облаштування організують скоро.

Гранітна плитка покостовка із невідомими характеристиками на 256 тис грн. обійдеться у 1 230 грн./кв. м. У відкритих джерелах подібну можна знайти по 850 грн./кв. м. На індивідуальні металоконструкції по 98 460 грн./т виділено 137 тис грн.
Крім того, є ще багато витрат, тому це обійдеться місту дорого.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити