Конкурс для художників

PDF Друк
Середа, 22 листопада 2017, 16:17

В українських містах багато талановитих людей, всі вони хочуть реалізуватись, тож тепер буде така можливість у художників. З 23 листопада по 14 грудня 2017 року приймаються заявки на участь у черговому ІV Всеукраїнському конкурсі у сфері сучасного візуального мистецтва для молодих художників імені Натана Альтмана. Це хороша можливість художникам проявити себе, тож потрібно постаратись та зможете придумати, що подати на конкурс та як показати себе, та можливо удача повернеться до вас.

Експертна рада визначить 10 кращих проектів, які будуть презентовані 21 грудня 2017р. в Культурному центрі "Галерея ХХІ" (м.Вінниця).

З них будуть відзначені 1,2,3 місця в номінаціях: актуальність, інноваційність, креативність. Тому слід працювати над цими якостями та старатись проявити себе. Це може бути хорошим початком кар’єри.

Для участі у конкурсі потрібно надати фотографії, або ескізи пропонованого проекту, короткий опис (назва, концепція, матеріали виконання, та в чому полягає інноваційність проекту), а також відомості про учасника (вік, місце проживання, освіта, творчий досвід).

Вік учасників обмежений – до 35 років.

Заявки приймаються до 14 грудня 2017 р. включно на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити