Перемоги гандболісток

PDF Друк
Вівторок, 21 листопада 2017, 16:40

Спорт це завжди добре та корисно, тому варто ним займатись та отримаєте позитивний результат. 17 – 19 листопада у Вінниці пройшов чемпіонат Вінницької області з гандболу серед жіночих команд. В змаганнях взяло участь 5 команд (Вінниця І, Вінниця ІІ, смт. Томашпіль, Хмільницький р-н І, Хмільницький р-н ІІ). Хоч це не типовий для жінок вид спорту, проте можна й в цьому заробити багато перемог, якщо працювати та старатись.

В триденній боротьбі перемогу здобули дівчата команди Вінниці І з міської дитячо-юнацької спортивної школи (МДЮСШ) № 3. До речі, до змагань долучилась збірна команда жінок – колишні вихованки МДЮСШ №3 (Вінниця ІІ). Всі вони бачать в цьому спорті своє майбутнє, вони вміють вправлятись з м’ячем та добре володіють своїм тілом, тому вони досягли результатів та далі поїдуть підкорювати Україну та світ. Тому ці дівчата та жінки зможуть багато чого.

У МДЮСШ № 3 культивується три види спорту: велоспорт, волейбол, гандбол. Адреса закладу: вул. Хмельницьке шосе 22 (Палац дітей та юнацтва). Контактний телефон: 67 – 32 – 85. Сюди можуть приходити всі охочі та отримати тренування з бажаного виду спорту. Це завжди корисно та потрібно, тому не прогаяне можливості, та краще починати змалку.

 


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити