Місце для ініціатив

PDF Друк
Четвер, 09 листопада 2017, 18:10

Багато людей мають ідеї, як покращити місто, як зробити навколишній світ красивим та привабливим, а також комфортним. У Вiнницi з’явиться мiсце, де громада i влада спiльно працюватимуть над подальшим розвитком мiста. Тепер сюди можна буде прийти та повідомити про себе та свої ідеї. Тому це дуже хороша новина, адже багато людей тепер зможуть вільно висловитись.

Ще одне місце – на цей раз для пiдтримки громадських iнституцiй, запрацює у примiщеннi по вулицi Пушкiна. Там уже завершили ремонт i працюють над оснащенням: меблями та технiкою. Скоро всі відвідувачі зможуть приходити та робити все, що їм потрібно. Це дуже корисно, адже багато талановитих людей живе серед нас. Всі вони хочуть мати простір для творчості, хочуть мати доступ до влади, яка б їх вислухала. Тож тепер це буде можливе, про графік роботи повідомлять згодом, а поки можна готувати ідеї.

Кожне місто завжди отримує багато пропозицій, за них голосують люди. Проте можна буде тепер зробити цей процес простішим та кращим. Тепер це буде доступно для всіх охочих, яких певно буде багато. Тому готуйтесь, збирайте ідеї, робіть проекти, щоб зацікавити політиків саме в вашому. Це дозволить зробити місто комфортнішим.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити