Незаконно зрубали дерево

PDF Друк
Середа, 08 листопада 2017, 17:29

Нещодавно сталась подія, на яку б ніхто не звернув уваги, якби не один чоловік. Як повідомляє прес-служба Держекоінспекції Вінницької області, фахівцями відділу екологічного контролю природно-заповідного фонду, рослинного і тваринного світу Державної екологічної інспекції у Вінницькій області проведено перевірку за зверненням жителя м. Вінниця щодо законності порубки дерева. Чоловік вирішив, що потрібно потурбуватись про дерево, яке знаходилось неподалік. Проте як виявилось, що дерево зрубали.

По вул. 600-річчя, 50  м. Вінниця держекоінспекторами було виявлено факт незаконної порубки дерева породи горіх діаметром пня біля шийки кореня 46 см. Обраховано, що шкода, завдана довкіллю в даному випадку, становить 2300 гривень. Хтось вирішив заробити на тому, що здавалось би без догляду, проте тепер винуватця знайдуть та покарають.

Всі матеріали справи направлені Державною екологічною інспекцією у Вінницькій області до  Вінницького відділу поліції ГУНП у Вінницькій області для внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань про вчинення кримінального правопорушення, реєстрації кримінального провадження та проведення досудового розслідування для встановлення осіб, причетних до незаконної рубки дерева.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити