ДТП у Вінниці

PDF Друк
Четвер, 02 листопада 2017, 18:50

Жінка їхала по справах та вийшла з трамвая, після чого опинилася під колесами вантажівки «DAF»;. Від місця удару автомобіль протягнув її ще з десяток метрів. Вона загинула на місці; Водій пояснював, що машину занесло на слизькій дорозі, і він не зміг уникнути аварії. Проте чи це було справді так – невідомо. Але все ж потрібно було зреагувати та зупинитись. Наслідки трагічні.
Ми дізналися, чим закінчилися розслідування найрезонансніших аварій, які ставалися у Вінниці протягом останніх років. Або чому слідство ніяк не може дійти до суду у деяких з них. Чому поліція не звертає уваги на такі випадки? Чому немає вирішення справи?

Майже рік тому, 17 листопада, близько 9.00, вантажівка з молочною продукцією збила на смерть жінку, яка виходила з трамвая. Аварія сталася у самому центі Вінниці, на вулиці Соборній, навпроти Торговельно-економічного інституту. Загибла була співробітницею пенітенціарної служби. Працювала психологом. У неї залишилися двоє маленьких дітей. Ніхто вже не поверне їй життя, проте хоч винні несли б покарання за це. А так справа залишилась без покарання. Тим більше що є багато свідків, які теж могли опинитись на місці загиблої, якби вирішили вийти швидше.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити