Перші полетіли без віз

PDF Друк
Четвер, 08 червня 2017, 13:48

2 червня, о 00.50 годині, з Вінницького аеропорту було здійснено перший безвізовий рейс, сполученням «Вінниця-Варшава». Люди з величезним задоволенням полетіли без віз до Польщі, а далі, хто куди. Реєстрація пасажирів починається за 40 хвилин до вильоту. А за півгодини до відправлення рейсу представники прикордонного загону поспілкуються з цієї нагоди із журналістами. Всі задоволені, що нарешті люди полетіли без візи, що непотрібно тепер мати проблеми з документами.

Хоч потрібно все одно ще багато паперів, проте все одно це набагато легше, ніж робити візу. Тому вінничани раді та скоро будуть ділитись відгуками про те, як все було насправді. Люди по всій Україні чекають вже, коли повернуться вінничани та почнуть писати в інтернеті, як то все було. Адже кожен хоче знати, чого чекати та до чого готуватись.

«Ми прилетіли з Вінниці до Варшави. Пізніше більш детально розповім, проте скажу одне, все пройшло досить легко. В інтернеті лякають, що будуть сильно перевіряти та намагатись не пустити, проте такого немає, все цивілізовано та спокійно, побачимо ще, як нас сприйматимуть на кордоні з іншими країнами. Але думаю, все буде добре», - написав один з пасажирів літака.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити