Вінницькі школярі поїдуть до Туреччини

PDF Друк
Субота, 13 травня 2017, 13:51

Пройшов другий тур міського конкурсу «Вінниця – Туреччина. Молодіжний погляд». Школярі виступали та показували презентації на тему «Чому я хочу відвідати міста Туреччини – Даламан, Мармарис, Фетхіє?». Вони довго готувались, показували свої презентації та доповіді, і 15 з них, хто набрав найбільше балів отримали путівки до Туреччини.

Таким чином вирішили налагоджувати зв’язки між державами. Коли школярі поїдуть та пізнають це прекрасне місце, відпочинуть, то зрозуміють, що не дарма працювали, старались, брали участь в різних громадських заходах.

Організатори конкурсу – Вінницька міська рада, департамент освіти Вінницької міської ради, комунальне підприємство «Інститут розвитку міст», туристичний оператор JoinUP та аеропорт міста Даламан. Вони запевняють, що школярі заслужили на такий подарунок і відпочинуть дуже добре. Вони зможуть відвідати різні культурні місця, а також дізнаються багато корисного, що допоможе їм в навчанні.

У конкурсі брали участь учні 10-х класів загальноосвітніх навчальних закладів міста. Учні представляли себе, демонстрували знання іноземних мов, захоплення, діяльність. А також показували всім суддям, наскільки вони люблять Вінницю.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити