Відкрили бібліотеку польської книги

PDF Друк
Середа, 16 листопада 2016, 11:20

В місті Хмільник в школі №3 відкрили бібліотеку на честь 98 річниці до дня незалежності Польщі. Сюди привезли книги, які забрали на день «подаруй книгу» в Польщі. Тут є словники, підручники, художня література, релігійна, публіцистична. Все польською мовою. Можна брати книги на читання додому, як і в інших бібліотеках, проте не всі.

Також в школі провели концерт за участю польських виконавців та учнів, які володіють польською. Цю мову тут вивчають факультативно.

Тут існує на базі школи «Хмільницька міська спілка поляків ім. Владислава Реймонта». Вона і стала ініціатором для створення бібліотеки.

«Це буде хороша практика. Ми хочемо, щоб діти знали іноземні мови. І польська варта уваги. Тут польську вивчають, тому хотілось б, щоб і були відповідні книги та підручники. Діти повинні бути освіченими. А книги в цьому найкращий помічник. Тут їх ще не дуже багато, проте ми будемо поповнювати бібліотеку новими виданнями.

Також дуже сподобався дітям концерт. Ми запросили декількох польських виконавців, доповнили програму учні школи, які також залюбки погоджувались приймати участь в концерті. В загальному свято пройшло добре», - розповідає член спілки.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити