Як Вінниця реагує на перемогу Трампа

PDF Друк
Четвер, 10 листопада 2016, 12:20

Журналісти провели спостереження в соціальних мережах за реакцією місцевих жителів на перемогу на американських виборах Дональда Трампа. Більшість людей негативно налаштовані. Також багато байдужих. Проте більшість каже, що це буде дуже погано для України. Кажуть, що Трамп та Путін світ навпіл поділять. Чи буде так насправді ніхто не знає, проте те, що для України це не дуже добре -правда. Потрібно розуміти, що президент однієї з найвпливовіших країн світу не на нашій стороні. Тому це може обернутись або байдужістю до України, або агресією.

«Я дуже радий за Трампа, його мільярди тепер примножаться в рази. Я б так жив. Проте він та Путін поділять світ між собою і все, на цьому й скінчиться наша незалежність. Я впевнений, що вже через невеликий проміжок часу ми побачимо результат таких виборів. Готуємось до гіршого!», - дітись користувач соціальної мережі.

«Мені байдуже. Я не розумію, чому всі так бурхливо обговорюють вибори. Яким чином це буде нас стосуватись? Нехай Трамп і Путін і друзі. Ну не буде Америка підтримувати нас у війні, але допомагати російській агресії він теж не буде заради своєї репутації. Це точно», - ділиться жителька Вінниці.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити