Вінницю 2030 будуть розробляти німці та швейцарці

PDF Друк
Понеділок, 24 жовтня 2016, 12:21

Урядова компанія «Deutsche Gesellschaft f?r Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH», яка діє за дорученням Урядів Німеччини та Швейцарії провела 22 жовтня інтегрований форум у Вінниці. Сюди запрошували всіх охочих. Проте метою заходу було знайти активних людей з нашого суспільства та заохотити громадян до покращення свого навколишнього середовища.

Вінниця вже стала столицею децентралізації, де завжди відбуваються заходи пов’язані з міжнародним співробітництвом.

Розглядали такі сфери як економіка і ринок праці, мобільність і транспорт, технічна інфраструктура, медицина і охорона здоров’я, культура, спорт, туризм, освіта і наука, соціальна політика і соціальна інклюзія, архітектура та публічний простір.

«Вінниця досить швидко просувається. Вони прагнуть стати кращими і це не може не захоплювати. Україна зараз близить свої стандарти до європейських. Будемо сподіватись, що це бажання не згасне. Завдяки проектам, розробленим на форумі, можна буде значно покращити різні сфери діяльності міста. Все розроблено так, щоб підключались і прості громадяни. Вони теж є невід’ємною частиною проекту», - розповідає представник з Німеччини.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити