Вінницькі студенти створили розумне взуття

PDF Друк
Четвер, 03 березня 2016, 16:47

GPS навігатор, функції самозашнуровування, клімат-контролю, та допомога для людей із фізичними вадами та забудькуватих – все це характеристика не гаджетів, а звичайних устілок для взуття. Першокурсники Вінницького національно технічного університету Роман і Дар’я винайшли неординарне взуття нового покоління, керувати  яким можна буде з телефону через Bluetooth.

Назву своєму витвору техніки юні науковці дали «Смарт шуз», тобто розумне взуття. Над проектом винахідники працювали не більше року та вже встигри представити його на всесвітній виставці.

Автор винаходу Роман Лановий розповів, що багатофункціональні устілки, перш за все, стануть в пригоді людям із особливими потребами. Завдяки спеціальному датчику можна буде дізнатися чи поруч є якась перепона на шляху чи рівна поверхня. А для людей, яким важко згинатися створена функція, яка самостійно відповідає за шнурування взуття всього за кілька секунд.

Також устілки відповідають за підвищений комфорт носія. Вони регулюють температуру взуття: вмикають підігрів або кондиціонер. Також є функцію масажу стопи.

Устілки винахідники планують розробляти до будь-якого фасону взуття. Ними зможуть скористатися  як любителі спортивного стилю, так і дівчата на підборах.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити