Юний геній Вінниччини

PDF Друк
П'ятниця, 12 лютого 2016, 17:05

Старшокласник працює над приладом для очищення води

Хлопець із міста Ладижин довгий час цікавиться технікою. Із шостого класу Руслан Мамедов почав ходити на гурток  радіоконструювання. Через кілька років його науковий керівник запропонував узяти участь в захисті наукової роботи МАН. Тоді Руслан не отримав призового місця, бо не вистало достатнього часу на підготовку, але хлопець не засмутився і продовжував працювати.

За останні два роки Руслан брав участь в обласній виставці юних техніків. Також він зайняв 3-тє місце у конкурсі «Майбутнє України».

Наразі школяр працює над новим винаходом. Це пристрій, котрий буде очищувати воду від важких домішок та збагачувати її молекулами кремнію. Хлопець власноруч розробив макет майбутньої моделі та взявся за її втілення у життя. Порадившись із керівником гуртка, Руслан вирішив приєднати до розробки приладу своїх друзів та однокласників, які нині допомагають йому працювати. Основна робота приладу полягає у тому, що до електромагнітних стінок прилипатимуть важкі метали.

Сам Руслан говорить, що такий пристрій є надсучасним і потрібним. Презентація винаходу відбудеться 23 лютого на виставці у Вінниці. Наразі Руслан Мамедов планує вступати за спеціальністю інженера-конструктора у Вінницький політехнічний університет.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити