Вибір рюкзака для школяра

PDF Друк
Неділя, 05 червня 2016, 22:28

Моє покоління не застало шкільних рюкзаків. Я ходив в школу з безформеним портфелем, які служили до мене ще десятку людей. Рюкзаки були тільки туристичні- темно-зелені брезентові, величезні. Ми тоді і уявити собі не могли, що вони можуть бути зовсім іншими, для інших цілей, інших видів і кольорів. Навіть коли вчився мій перший син, рюкзаки ще не були всепоглинаючою шкільною модою і необхідним для учнів аксесуаром. І як я радів, що в шкільні часи мого молодшого сина стрімко і назавжди рюкзаки замінили портфелі.

Вибір рюкзака в першу чергу залежить від віку школяра, я обирав ось тут http://winner-stile.com.ua/production/rancy__dlja_malchikov. Тому спочатку давайте поговоримо про рюкзаки для учнів початкової школи (1-4 класи), вірніше про портфелі, тому що малюки мають здебільшого їх, так як в цьому віці необхідно захистити спину дитини, що росте. А якраз ранець відрізняється від від рюкзака жорстким корпусом, який дозволяє правильно розподілити тягар усередині.

Ранець доведеться носити як мінімум 3-4 роки. Ваше чадо буде не тільки набивати його доверху підручниками, зошитами та всякими дуже "потрібними" скарбами, а й сидіти на ньому, кидати об стіну, кидатися в однокласників при з'ясуванні відносин, топити в калюжі, кататися з крижаної гірки, грати ним в футбол. Всередині обов'язково проллються фарби або сік, потече зламана ручка, розтануть цукерки або шоколадка, огризки від яблук теж полетять всередину. Тому обирайте таку річ дуже ретельно.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж