Чемпіонат з хокею на траві

PDF Друк
П'ятниця, 02 червня 2017, 14:46

Вінничани люблять спорт, люблять проводити час активно. Саме тому тут відбувається багато спортивних заходів, які подобаються людям. А сьогодні у Вінниці відривається Кубок Європейських чемпіонів із хокею на траві серед чоловіків «Challenge-І» (стадіон парку ім. М.Горького). спортсмени, які довго готувались, тренувались, щоб перемогти, сьогодні зроблять це. А всі охочі зможуть прийти та вболівати за гравців.

Все це відбуватиметься в парку, тож можна буде насолодитись теплою погодою літа, а також спостерігати за змаганнями, адже ігри будуть гарячі та яскраві. Чоловіки готувались до цього, кожна команда бажає собі виграшу, проте всім не пощастить. Самі вони налаштовані позитивно та хочуть вже швидше  почати грати.

«Ми з задоволенням приїхали у Вінницю, адже тут проводять чемпіонат по хокею на траві, це наше захоплення, робота, відпочинок, все разом. Під час занять таким видом спорту тренується витривалість, навички гри в команді, спритність. Тому можна з впевненістю сказати, що це корисне заняття, яким добре було б займатись всім. Це приносить задоволення та здоров'я, можливо, люди стали б спокійнішими та щасливішими, якби всі займались улюбленою справою», - розповідає хокеїст.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити