Спортивні досягнення Вінниці

PDF Друк
Вівторок, 21 березня 2017, 13:52

У Вінниці люблять та цінують спорт. Тут юні діти та дорослі охоче займаються різними видами спорту, підтримують власне тіло та здоров'я. а також з задоволенням представляють всій країні свої можливості та вміння, для цього старанно працюють та тренуються, щоб досягати великих результатів. Завдяки цьому вінницька міська комплексна ДЮСШ «Вінниця» посіла 1 місце у рейтингу дитячо-юнацьких спортивних шкіл України за 2016 рік.

Про це йдеться у відповідному Наказі Міністерства молоді та спорту України про затвердження рейтингу з олімпійських видів спорту в Україні за 2016 рік. Так, зокрема, ДЮСШ "Вінниця" набрала 11473,5 очка з олімпійських видів спорту, що є досить високим показником. У ДЮСШ культивуються 3 олімпійські види спорту: бокс, греко-римська боротьба та стрільба кульова. Ці види спорту дуже подобаються місцевим жителям, тому є багато бажаючих займатись саме таким спортом.

Варто зазначити, що до десятки кращих спортивних шкіл увійшли ще дві вінницькі спортивні школи: Вінницька обласна дитячо-юнацька спортивна школа стрільби управління фізичної культури та спорту Вінницької ОДА (3 місце) та  Вінницька обласна ДЮСШ "Колос"  Вінницької обласної організації ВФСТ "Колос" (10 місце). Це не може не радувати вінницьких тренерів.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити