Змагання з стрільби

PDF Друк
Четвер, 16 березня 2017, 14:06

У Вінниці є багато спортсменів. Це люди, які покладають великі зусилля, аби показати свої сили, представити достойно своє місто. Багато талановитих людей не їздять на змагання, проте інші, які найсильніші та досягають великого успіху, їдуть на конкурси та турніри, де здобувають свої перемоги.

5- 12 березня у Словенії в м. Морібор  проходив Чемпіонат Європи  зі стрільби кульової.  У складі збірної команди юніорів брали участь вихованці МК Дитячо-юнацької спортивної школи «Вінниця».

В перший день Чемпіонату Європи двоє хлопців та одна дівчина взяли срібло, що дуже порадувало багатьох та їх самих. У другий день змагань  серед юніорів вибороли два срібла і одну бронзу. До змагань спортсменів підготував заслужений тренер України, майстер спорту Лядишєв Костянтин Костянтинович. Він гордиться за своїх вихованців, каже, що вони показали вищий клас, що такі перемоги для них дуже важливі, особливо на такому високому рівні, тому вони будуть далі працювати все більше і більше, щоб підкорювати нові вершини.

Всі вихованці спортивної школи задоволені результатом, кажуть, що це сильно підтримало їх, вони тепер мають багато бажання та стимулу, щоб працювати ще більше, здобувати нових перемог.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити