Перемоги юних спортсменів

PDF Друк
Вівторок, 14 березня 2017, 13:29

Вінниця має багато спортсменів, всі вони прагнуть перемогти та достойно представити своє місто. Цього разу молоді вінничани здобули третє місце в турнірі з баскетболу.  Наприкінці минулого тижня у м. Коростень відбувся традиційний турнір з баскетболу серед юнаків 2005-2006 рр.нар., присвячений пам'яті Шапіро Л.С.. На чемпіонаті було 8 команд: Коростень, Харків, КДЮСШ «Волиньбаскет»-2, Житомир, КДЮСШ «Волиньбаскет»-1, МСДЮСШОР Вінниця, Бердичів та Чернігів.

Команди були поділені на дві підгрупи. МСДЮСШОР потрапила в другу підгрупу та змагалась проти команд КДЮСШ «Волиньбаскет»-1, Бердичева та Чернігова. Наші юні спортсмени вийшли із підгрупи другими і таким чином боролися за 3-4 місця проти команди м. Коростеня та з відривом всього в одне очко здобули перемогу.

Самі баскетболісти кажуть, що дуже старались, робили все, що могли, аби показати Вінницю достойно, але і такий результат хороший, тож можна привітати всіх маленьких спортсменів. Вони заслуговують привітань. Хлопці старались, їх тренер плідно працював, і вони продовжують тренуватись, не покладати рук, щоб досягнути великих результатів. В таких працьовитих малих хлопцях майбутнє міста та держави. Вони готові зробити все, заради перемоги.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити