У Вінниці пройшли гонки на льоду

PDF Друк
Понеділок, 13 лютого 2017, 17:56

Вінниця приймає на своїй території гонщиків, які будуть займатись дріфтом. Злітна смуга аеродрому в Калинівці вже відпочиває від вчорашніх та позавчорашніх гонок. Тут заливали лід для того, щоб водії на машинах могли робити найнеочікуваніші трюки. Також придумали спеціальні завдання, за які нараховували очки.

Організатори кажуть, що на першому етапі всі були ще новачками. Ті, хто лише в місті деколи дріфтували, не дуже комфортно почували себе на льоду. Однак зараз на другому етапі всі вже стали професіоналами та добре знають, як керувати машиною, щоб на льоду вона виконувала щось неперевершене. Тому обрати було важко, хто заслуговує на вищі бали.

Самі водії кажуть, що це дуже багато задоволення приносить. Вони отримують прилив адреналіну, багато емоцій та драйву. Це допомагає відчувати себе добре за кермом. Водії всі задоволені участю, навіть якщо не набрали багато балів. Проте це принесло багато вражень.

Також в захваті були глядачі, яких було досить багато незважаючи на погоду. Всі підтримували гонщиків. Відвідувачі кажуть, що навіть дивитись на це страшно, а що відчувають ті, хто всередині авто, важко і уявити. Але всім сподобалось, все пройшло дуже добре.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити