У Вінниці відбудеться баскетбольний турнір

PDF Друк
Середа, 14 грудня 2016, 17:29

Вперше в Україні, а саме у Вінниці відбудеться зимовий етап турніру з баскетболу. Вже готуються команди. Заявки можуть подавати всі бажаючі. Такий турнір перший досвід в Україні, тому організатори обіцяють, що буде цікаво та гаряче.

Спортсмени вже чекають свій час. Багато з тих, хто займались в юності баскетболом, зараз грають просто збираючись з друзями. Проте тепер вони зможуть показати на що здатні. Розглядаються як жіночі, так і чоловічі команди. Коли отримають всі заявки, будуть комбінувати, та робити розклад ігор.

«Ми дуже хочемо займатись цим спортом, але коли немає стимулу, відпадає бажання. Тому тепер нас зробили мотивацію, тепер ми хочемо перемогти та показати, що Вінниця має хороших баскетболістів. Ми плануємо підкорити баскетбольний світ. Докажемо, що Україна варта уваги. Хотілось би, щоб більше людей заохочувались грати, це покращує здоров'я та додає життєвої енергії. Якби можна було б, ми б ходили по вулицям та запрошували людей грати. Натхнення дуже сильно увійшло в наше життя після того, як ми дізнались, що буде турнір. Тепер є, за що боротись. Будемо перемагати», - ділиться баскетболіст 19-ти років.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити