Вінницькі програли

PDF Друк
Вівторок, 09 січня 2018, 18:34

Спортсмени роблять все для того, щоб перемагати, проте це не завжди вдається та деколи доводиться терпіти поразку.  На днях завершився третій тур Кубку України з волейболу. Про це повідомляють у прес-службі ВК «Барком-Кажани». У третьому турі Кубку України зійшлись львівські «Кажани» з гравцями «МПХ-Вінниця». За підсумками двох днів змагань львів’яни вибороли перемогу з рахунком матчів 3:1 та 3:0. Кращими серед «Кажанів» виявились Паласюк та Гладенко. У перший день змагань грали гості трохи розгублено, стартували з поразки у першому сеті, хоча в третій партії змогли вибороти реванш. На другий день вінничани повністю поступились «кажанам». Можливо, вплинула на гру команди «МПХ-Вінниця» і відсутність головного тренера. Тому вони трішки  розслабились та не могли працювати ефективно.

Проте обіцяють, що надалі ще чекають наступні т турніри, на яких покажуть себе набагато краще та точно переможуть, адже це повинно відбуватись, тому потрібно мати впевненість та вболівати за них. Всі бажаючі можуть приходити на турніри та вболівати за кожного гравця, адже це потрібно робити, підтримка важлива кожному, тому не можна без неї. Тож приходьте та підтримуйте, тоді можливо, спортсмени переможуть.