Шоу-бізнес
Ольга Мельник виступить на "Голосі Країни" PDF Друк
Неділя, 18 травня 2014, 11:00

Сьогодні вінничанка Ольга Мельник має шанс ще ближче підійти до перемоги у національному проекті «Голос країни». Ще один крок до мрії талановитої співачки

Сьогодні вінничанка Ольга Мельник має шанс ще ближче підійти до перемоги у національному проекті «Голос країни». Наша талановита землячка своїм прекрасним голосом, шаленою енергією і щирою емоційністю змогла підкорити суворе журі. Тепер на черзі – серця мільйонів українців, які сьогодні, починаючи з 21:00, зможуть за допомогою SMS-голосування під час прямого ефіру на каналі «1+1» вирішити, хто з учасників продовжить боротьбу. Оля дуже сподівається на підтримку і від того, як голосуватимуть її земляки, багато в чому залежатиме її мрія.

Останні кілька днів для Ольги надзвичайно відповідальні. Уже тиждень вона у Києві і майже безупинно репетирує свій майбутній виступ у прямому ефірі під наставництвом Сергія Лазарєва. Про вільний час довелось забути. Ми зв’язались із мамою 18-річної співачкиНаталею Мельник. Разом із старшою донькою Дариною вони збираються у неділю поїхати до столиці, аби бути поруч із Олею у такий момент.