Дні Америки у Вінниці

PDF Друк
Середа, 15 квітня 2015, 12:17

27-29 квітня у місті пройдуть «Дні Америки». Посольство США в Україні та Вінницька міська рада запрошують відвідати низку освітніх і культурних заходів, спрямованих на зміцнення зв’язків між американським і українським народами.

В перший день проекту у Вінниці очікується присутність Надзвичайного і Повноважного Посла Сполучених Штатів Америки в Україні пана Джеффрі Пайєтта. Загалом, серед освітніх, культурних і спортивних заходів «Днів Америки» кожен знайде для себе щось цікаве.

Вінничани ознайомляться з програмами Уряду США для школярів, студентів і тих, хто хоче знайти роботу у Сполучених Штатах. Відбудуться також лекції та семінари для викладачів та бібліотекарів, конкурс для знавців англійської мови. Освітній ярмарок пройде у приміщенні Вінницького національного технічного університету. Консульській відділ Посольства США в стінах Центральної міської бібліотеки відповідатиме на запитання вінничан у заході, що носитиме назву «Все, що ви хотіли знати про американські візи, але боялися спитати».

Культурна програма «Днів Америки» у Вінниці включатиме концерт, майстер-клас та пізнавальну лекцію для музикантів «Музичний бізнес: як вижити музиканту в сучасних умовах» від американського фолк-гурту «Tumbling Bones».  У Вінницькому обласному краєзнавчому музеї відкриють виставку артефактів американських індіанців. У кінотеатрі «Родина» протягом трьох днів пройде шість кіносеансів, на яких демонструватимуть американське документальне кіно.

А завершаться «Дні Америки» великим концертом у залі ТРК «ВІНТЕРА»: Симфонічний оркестр Львівської державної філармонії виступить з музичною програмою «Музика Бродвею і Голівуду».

Всі заходи безкоштовні, але вхід на деякі з них – концерти, кіносеанси та виставки – за безкоштовними запрошеннями. Замовити запрошення за телефоном 690-025 можна буде вже з 17 квітня. Детальну інформацію про «Дні Америки» у Вінниці шукайте на сайтах Посольства США в Україні і Вінницької міської ради.?


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити