Перше електронне голосування у Погребищенській районній раді

PDF Друк
П'ятниця, 25 листопада 2016, 15:19

24 листопада під головуванням голови ради Сергія Волинського відбулася позачергова 12 сесія Погребищенської районної ради 7 скликання. Участь в роботі засідання взяли перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, депутат обласної Ради Михайло Повшедний, голова Погребищенської райдержадміністрації Іван Вінник, сільські та селищні голови.

На розгляд сесії було винесено 29 питань порядку денного. Серед них: виконання районного бюджету за 9 місяців 2016 року та внесення змін на наступний період; надання дозволів на здійснення невід’ємних поліпшень; затвердження в новій редакції Статутів комунальних підприємств та установ; внесення змін до Комплексних програм; затвердження технічної документації з нормативно-грошової оцінки земельних ділянок, наданих учасникам АТО та членам їх сімей.

На позачерговій сесії депутати вперше випробували електронну систему голосування. Районною радою було закуплене та встановлене технічне оснащення для голосування у вигляді планшетів та великого екрану, на якому відображався хід голосування, його результати та поіменний список депутатів, що голосували. Завдяки впровадженню нової електронної системи були зекономлені чималі кошти на технічне обслуговування проведення сесій, висвітлення діяльності депутатів на офіційному сайті районної ради.

Під час обговорення питань порядку денного депутати також розглянули рішення Тиврівської районної ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо необгрунтованості підвищення тарифів на енергоносії та житлово-комунальні послуги. Депутати прийняли рішення підтримати звернення Тиврівської районної ради та на наступній черговій сесії ухвалити відповідне звернення від імені Погребищенської районної ради.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити