До Вінниці приїде Михаїл Саакашвілі

PDF Друк
Понеділок, 29 лютого 2016, 14:27

1 березня 2016 року о 18:00 годині в Будинку офіцерів відбудеться антикорупційний форум «Рух за очищення» за участю Михаїла Саакшвілі

Основна мета форуму

Розповісти людям про те, який шлях веде до свободи і процвітання, підтримати активістів і політиків, які борються з корупцією на місцях, зробити так, щоб їхні зусилля не пропали даремно – таку мету ставлять перед собою учасники акції "Рух за очищення,  ініційованої губернатором Одещини Міхеїлом Саакашвілі.

- Ми розпочинаємо нашу антикорупційну ходу  по містах України з однією простою метою – збираємо команду в один мільйон людей, які прагнуть змін, вимагають невідкладно їх розпочати.

Основні вимоги руху:

1. Сформувати новий уряд, який буде користуватися довірою народу і докорінно реформувати всі сфери життя, діючи в інтересах переважної більшості українців, а не вузької групи наближених до влади.
2. Призначити нового генерального прокурора, який поставить своєю метою не захистити, а знищити корумповану систему. 
3. Посилити законодавство, спрямоване на боротьбу з корупцією. Злодії повинні сидіти в тюрмі, а не в парламенті та уряді. 
4. Прийняти закони, які дозволять громадянам і бізнесу чесно працювати і ставати багатшими.

Нагадаємо,  Рух за очищення — це широка громадська коаліція, що ставить собі за мету оновити країну, ліквідувавши причини корупції та змінивши корумповані політичні еліти. Рух за очищення продовжує втілювати завдання, поставлені Революцією Гідності.

Рух об’єднує громадян України незалежно від їхньої партійної приналежності чи ідеологічної спрямованості, соціального статусу чи професії.

Організатори знають, що жодна окрема політична сила не здатна вирішити ці величезні завдання. Лише широкий народний рух, що об’єднує мільйони громадян, здатен змінити країну. Так, як це було на межі 1990-х років, коли Рух мільйонів громадян виборов для України незалежність, попри спротив старих комуністичних еліт. Так, як це було на Майдані, коли сотні тисяч сміливців скинули диктаторський режим і відкрили нову сторінку історії України.

Учасники Руху об’єднані несприйняттям корупції у будь-якому вигляді, прагненням змінити країну та готовністю спільно працювати задля цього.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити