Вінниця виділить кошти на транспортні засоби для колишніх військових з АТО

PDF Друк
Середа, 03 лютого 2016, 12:23

Цього року з бюджету міської ради виділено кошти на покупку двох автомобілів. Кому вони дістануться?

вінницька міськ рада

29 січня, під час однієї з сесій міської ради, було вирішено затвердили новий порядок надання матеріальної допомоги афганцям, та бійцям АТО. Крім того, депутати запропонували виділити кошти на придбання двох автівок: одну для афганця, іншу – для демобілізованого військового, який брав участь в антитерористичних операціях на Сході України.

«443 тисячі гривень було виділено з міського бюджету саме на придбання двох автомобілів, крім того розглядалося питання підняття матеріальної допомоги й тій і іншій категорії військових. Ми не знали, кому саме надати ці машини, тому вирішили поручити  це питання більш компетентним особам: міській організації, яка представляє інтереси учасників бойових дій в Афганістані та організації, яка представляє інтереси учасників антитерористичних операцій. Гадаємо, що саме вони визначать, кому саме виділити автомобілі» - говорить секретар бюджетної комісії та депутат Вінницької міської ради Світлана Ярова.

Як зазначили у міській раді, спочатку вручатимуть авто афганцю – цієї весни. А авто для бійця АТО планують придбати цієї осені.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити