У вінницькому суді розглядають справу кримчанки

PDF Друк
Четвер, 28 січня 2016, 16:02

У чому обвинувачується жінка, і як пояснюють цю ситуацію її рідні?

військова

Ірина Волинська – уродженка Росії, але громадянка України, яка разом з своїм колишнім чоловіком та малолітньою донькою проживала на території вже окупованого Криму протягом всього свого життя. Спочатку вона служила у тій же військовій частині, що і її чоловік, але згодом, коли той у березні 2014 року переїхав до материкової України, вона не поїхавши з ним залишилась на території окупованої території.

За словами Ірини, вона не могла покинути свого міста через те, що у неї був кредит на житло, крім того її донька навчалася у першому класі, а вона не хотіла переривати навчальний процес дитини.

Але протягом цілого року, починаючи з березня 2014 до березня 2015 року, вона так і не переїхала. Крім того, за словами прокурора  Ірина вступила на службу до Збройних сил Російської Федерації.

Таким чином Вінницька військова прокуратура обвинувачує Ірину Волинську в державній справі та дезертирстві.

Але колишній чоловік говорить  про те, що це малоймовірно. Сама ж Ірина готова визнати одне обвинувачення - дезертирство, але вона наголошує, що залишилася на території Криму, лише через юридичні причини. Тому з обвинуваченням щодо державної зради вона не погоджується.

Суд вирок ще не виніс, але станеться за кілька днів.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Коментарі 

 
0 #1 Коваль 17.02.2016 20:34
Дезертирка-100%
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити