8 вінницьких нардепів проживають у столиці коштом держбюджету

PDF Друк
Середа, 27 січня 2016, 13:45

Хто із народних обранців отримав грошову компенсацію за оренду житла у столиці?

бюджет

Закон України «Про статус народного депутата» передбачає можливу виплату грошової компенсації тим нардепам, які винаймають у столиці житло, або ж винаймають готельний номер. Звичайно, про цей закон відомо всім народним обранцям, і, як не дивно, ним скористалися майже половина з 422 обранців, а якщо бути точнішим то 177.  З них, звісна річ і декілька уродженців з Вінниці.

Як тільки-но список тих, хто отримав ще в грудні місяці грошову компенсацію з’явився на офіційному сайті Верховної Ради України, соціальні мережі переповнились різноманітними коментарями, починаючи, наприклад, з ось такого: «Я очікував, що цей список, як завжди, здивує мене. Та все ж я навіть не очікував побачити там прізвище людини, чиї статки оцінюються в мільярд доларів (нащадок аграрного олігарха Вадатурського)» - пише на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» журналіст Денис Казанський.

Журналісти також вирішили провести опитування серед тих, хто отримав частинку з державної казни, яке показало, що жоден із депутатів навіть близько не називав розмір компенсації, а в декого вона перевищувала десять тисяч на місяць.

Отож, з вінницьких нардепів до списку потрапили: Юрчишин Петро, Демчак Руслан, Спориш Іван, Кудлаєнко Сергій, Мельничук Іван, Мельничук Сергій, Ткачук Геннадій та Заболотний Григорій.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Коментарі 

 
0 #1 ОЛЕНА 27.01.2016 20:03
Бідолахи, злиденники!
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити