Вінниця випередила український парламент в сфері електроного самоврядування

PDF Друк
Вівторок, 12 січня 2016, 10:48

Відвідуйте парламент Вінниці не виходячи із дому

Україна все частіше проявляє себе, як країна яка швидко розвивається і наближається до європейських стандартів. Процес цей нелегкий, а тому потребує багато часу й зусиль. Однак, список невеличких тріумфів зростає. Серед областей, які форсовано підносяться, варто вказати Вінницьку. Жителі цієї області, вже незабаром отримають змогу взаємодіяти із адмінінстрацією та органами влади в дистанційному режимі. Вже зараз вінничани можуть завдяки карті міста можуть скористатись рядом сервісів, в тому числі запис до дитячого садка, чат із кол-центром та іншими.

Володимир Гройсман коментуючи дію цієї інстанції загалом і конкретно у Вінниці, зауважує, що на обласному рівні ефективність таких заходів наразі значно вища ніж на державному. Відзначаючи, що технології дистанційної діяльності парламенту, які наразі впроваджуються, у Вінниці діють не менше року. Точніше, перший офіс з’явився ще в 2008 році, що є маловідомим, однак важливим фактом біографії міста.

Ставитись до глобалізації можна по-різному, однак життя вінничан після цієї реформи підвищиться у своєму комфорті, оскільки електронні звернення до влади не лише економлять час, а і дозволяють реалізуватись людям, які інакше не знайшли б на похід до обласної ради, ні часу ні готовності.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити